- Sekonda

Цена
€68 51 / 133 99 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Дамски аналогов часовник Sekonda Nordic - S-40489.00
Японски кварцов механизъм
Стъкло изработено от минерал кристал
Аналогов циферблат
Метален корпус
Верижка от неръждаема стомана
Диаметър на корпуса: 28.00 мм.
Широчина на каишката/вержиката: 14.00 мм.
Водоустойчивост 5 BAR - Допускат се леки пръски вода. Не се препоръчва обилно мокрене
Гаранция: 2 години
Японски кварцов механизъм
Стъкло изработено от минерал кристал
Аналогов циферблат
Метален корпус
Верижка от неръждаема стомана
Диаметър на корпуса: 28.00 мм.
Широчина на каишката/вержиката: 14.00 мм.
Водоустойчивост 5 BAR - Допускат се леки пръски вода. Не се препоръчва обилно мокрене
Гаранция: 2 години
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Дамски аналогов часовник Sekonda Nordic - S-40489.00
Японски кварцов механизъм
Стъкло изработено от минерал кристал
Аналогов циферблат
Метален корпус
Верижка от неръждаема стомана
Диаметър на корпуса: 28.00 мм.
Широчина на каишката/вержиката: 14.00 мм.
Водоустойчивост 5 BAR - Допускат се леки пръски вода. Не се препоръчва обилно мокрене
Гаранция: 2 години
Японски кварцов механизъм
Стъкло изработено от минерал кристал
Аналогов циферблат
Метален корпус
Верижка от неръждаема стомана
Диаметър на корпуса: 28.00 мм.
Широчина на каишката/вержиката: 14.00 мм.
Водоустойчивост 5 BAR - Допускат се леки пръски вода. Не се препоръчва обилно мокрене
Гаранция: 2 години
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Пол | Дамски |
| Пол | Дамски |
| Гаранция | 2 години |
| Гаранция | 2 години |
| Цвят | Черен |
| Цвят | Черен |
| Материал Каишка/Верижка | Стомана |
| Материал Каишка/Верижка | Стомана |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Механизъм | Кварцов |
| Механизъм | Кварцов |
| Циферблат | Аналогов |
| Циферблат | Аналогов |
| Водоустойчивост | 5 BAR |
| Водоустойчивост | 5 BAR |
| Материал стъкло | Минерал кристал |
| Материал стъкло | Минерал кристал |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Неръждаема стомана |
| Материал на каишката | Мрежеста (Milanese) |
| Диаметър на корпуса (mm) | 32 |
| Водоустойчивост | 3 ATM |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Цвят на циферблата | Сребрист |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Не |
| Показване на дата | Не |
| Подсветка | Не |
| Камъни / Кристали | Не |
| Дебелина на корпуса (mm) | 9 |
| Тегло | 0.00кг |
Sekonda Nordic S-40489.00 — Дамски аналогов часовник
Елегантен и надежден, Sekonda Nordic S-40489.00 е класически аналогов часовник, създаден за съвременната жена. Корпусът от неръждаема стомана и мрежестата гривна придават вечен вид, който допълва всяко облекло, а прецизният кварцов механизъм гарантира точно отчитане на времето.
Ключови Предимства
- Вечен дизайн — Сребрист циферблат с прости часови маркери и мрежеста гривна създават изискан и универсален стил.
- Надежден кварцов механизъм — Батерийно захранваният кварцов механизъм осигурява прецизно и безпроблемно отчитане на времето.
- Издръжлива конструкция — Корпус от неръждаема стомана и устойчиво на надраскване минерално стъкло гарантират дълготрайност.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Неръждаема стомана |
| Материал на каишката | Мрежеста (Milanese) |
| Диаметър на корпуса | 32 mm |
| Водоустойчивост | 3 ATM |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Цвят на циферблата | Сребрист |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Не |
| Показване на дата | Не |
| Подсветка | Не |
| Камъни / Кристали | Не |
Какво има в кутията
- Часовник Sekonda Nordic S-40489.00
- Гаранционна карта
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








